Wiązanki i wieńce pogrzebowe

W polskiej kulturze kwiaty, zwłaszcza te używane w czasie różnego rodzaju uroczystości okolicznościowych, odgrywają szczególną rolę. Także w czasie pogrzebu stanowią ważny jego element. Dlatego Zakład Pogrzebowy ATENA Kraków proponuje Państwu szeroki wybór wiązanek, floretów i wieńców pogrzebowych. Zarówno wieńce jak i wiązanki są przygotowywane z kwiatów żywych albo sztucznych. Można je zamówić osobiście, telefonicznie albo e-mailem. Przyjmujemy zlecenia 24 godziny na dobę z całego świata – do realizacji w Krakowie i jego pobliżu.

Wszystkie wieńce i wiązanki pogrzebowe wykonywane przez naszą firmę są świeże.

W naszym zespole znajdują się wykwalifikowani floryści. Dokładają oni wszelkich starań, aby wieńce i wiązanki pogrzebowe – niezależnie od rodzaju kwiatów użytego do ich wykonania – zawsze wyglądały pięknie i możliwie najbardziej naturalnie. Taki efekt – również w przypadku wiązanek z kwiatów sztucznych – jest możliwy dzięki temu, że podkład i dodatki (liście itp.) są zawsze naturalne, jedynie sam kwiat jest sztuczny. Do produkcji kwiatów sztucznych używa się coraz doskonalszych technologii, dlatego często trzeba ogromnej spostrzegawczości, żeby odróżnić kompozycje florystyczne naturalne od sztucznych. Do największych zalet tych ostatnich należy dużo niższa cena.

Zakład Pogrzebowy ATENA Kraków dostarcza zamówione kompozycje florystyczne prosto na cmentarz. Jeśli Państwo sobie tego zażyczą, zamówioną wiązankę – za dodatkową opłatą – poniesie w kondukcie pogrzebowym elegancko ubrany pracownik naszej firmy.

Nie prowadzimy samodzielnej kwiaciarni, jednak zapewniamy, że każde zlecenie na usługi florystyczne jest realizowane w sposób indywidualny. Zakupu surowców – w tym kwiatów – dokonujemy na bieżąco, przy czym podkreślić należy, że nie generuje to dodatkowych kosztów po stronie Klienta.