Transport zmarłych

W obecnych czasach, charakteryzujących się dużą migracją ludności wiemy, jak ważne jest zapewnienie transportu Zmarłych na duże odległości. Dlatego tym Klientom, którzy stoją przed koniecznością przewiezienia swoich Bliskich, którzy zmarli poza miejscem zamieszkania – Zakład Pogrzebowy ATENA Kraków proponuje usługi transportowe. Profesjonalni kierowcy przez całą dobę przyjmują zlecenia na eksportację oraz przewóz zwłok do kremacji. Zapewniamy także transport uczestnikom uroczystości pogrzebowych. Jeśli takie jest życzenie Klienta – nasza mobilność ułatwia kompleksową organizację pogrzebów na terenie całej Polski.

Zdajemy sobie sprawę, że różnego rodzaju wypadki losowe wymuszają czasem konieczność wykonania usługi transportu Zmarłych poza granicami naszego kraju. Zakład Pogrzebowy ATENA jest przygotowany również na takie sytuacje. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz kontaktom zawodowym zapewniamy taką usługę. W tym celu współpracujemy z jedną z najdłużej działających firm, która się specjalizuje w międzynarodowym przewozie Zmarłych.

Nie tylko zapewniamy same usługi przewozowe, ale troszczymy się też o pomyślne dopełnienie możliwie największej ilości spraw, związanych ze śmiercią osób bliskich. Pomoc Państwu w tak trudnych chwilach uważamy za swój zawodowy obowiązek oraz zobowiązanie płynące ze zwykłego ludzkiego współczucia. Nasze usługi stoją zawsze na najwyższym poziomie, przy zachowaniu konkurencyjnych cen – w odniesieniu do ofert innych firm.