Tanie pogrzeby

W czasie rozmów z naszymi Klientami nierzadko spotykamy się z następującymi pytaniami: Ile kosztuje pogrzeb? Jak sprawić, aby ta smutna uroczystość – mimo niskiej kwoty zasiłku – była pełna godności, na którą przecież zasługuje każdy Zmarły?

Odpowiedzi oraz porad może być wiele. Przed wyborem zakładu pogrzebowego, któremu powierzymy organizację ceremonii żałobnej, należy porównać różne aspekty interesujących nas ofert. Choć może być to trudne w chwilach, gdy przytłacza nas smutek, ale zawsze warto pamiętać, że odpowiednie pytania pozwalają rozwiać swoje wątpliwości i zyskać pewność, że dokonaliśmy optymalnego wyboru. Jeśli sami nie wiemy, o co pytać, na pewno podpowiedzą inni członkowie Rodziny albo Przyjaciele.

Zakład Pogrzebowy ATENA stara się zawsze kierować w swojej pracy zasadami etyki zawodowej. Nie tylko stosujemy transparentne ceny, ale także czynimy wszystko, aby każdy z Klientów mógł maksymalnie odczuć naszą troskę i pomoc. Jesteśmy elastyczni w doborze usług pogrzebowych, a w uzasadnionych przypadkach jesteśmy w stanie zaproponować Państwu korzystne rabaty.

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy dysponuje transportem samochodowym, dlatego – po uiszczeniu kwoty jedynie za paliwo – do Państwa dyspozycji oddelegowany zostaje profesjonalny pracownik Zakładu Pogrzebowego ATENA Kraków. On to zadba, aby przewieźć Państwa do domu, do urzędów, a także pojawi się na każde wezwanie, aby chociażby dostarczyć konieczne akcesoria pogrzebowe lub inne rzeczy (typu ubranie Zmarłego) w umówione miejsca.

Przez lata naszej działalności zdobyliśmy zaufanie szerokiej rzeszy Klientów, którzy potwierdzają wobec innych wysoką jakość naszych usług pogrzebowych. Każda zadowolona osoba to dla nas wyróżnienie, nagroda oraz zachęta do dalszej wytężonej pracy. Czynimy wszystko, aby każdy Klient mógł zawsze powiedzieć, że nasz Zakład Pogrzebowy jest synonimem uroczystości pogrzebowych na najwyższym światowym poziomie, nie tylko w mieście Kraków, w Małopolsce, ale i w innych częściach Polski.