Pogrzeby tradycyjne

Zakład Pogrzebowy ATENA świadczy w Krakowie kompleksowe usługi pogrzebowe. Dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowników dajemy Państwu możliwość ustalenia w ciągu jednego spotkania sekwencji, w jakiej będą one realizowane w czasie ceremonii żałobnej. Zanim jednak ceremonia się rozpocznie – troszczymy się o wszystkie etapy, które poprzedzają uroczystości.

Wiemy, że samodzielny nadzór nad poszczególnymi etapami pogrzebu jest często dla pogrążonej w bólu Rodziny kwestią, z którą nie są w stanie się zmierzyć. Dlatego sami gwarantujemy uzyskanie wszelkich potrzebnych dokumentów – typu urzędowego z ZUS czy KRUS. Jeśli Państwo tego sobie życzą, reprezentujemy rodzinę w USC oraz w administracjach cmentarzy, gdzie dbamy o uregulowanie opłat, zarezerwowanie daty i godziny pogrzebu oraz wykupienie miejsca grzebalnego.

Oferujemy bogaty asortyment akcesoriów pogrzebowych. Wśród nich są: trumny, urny, tabliczki, krzyże czy kwiaty.

Zakład Pogrzebowy ATENA Kraków dba o wizualną stronę każdego pogrzebu. Znamy specyfikę wszystkich cmentarzy w naszym mieście i wiemy, jak ważne jest aby groby do pochówku były odpowiednio przygotowywane. Gwarantujemy, że podczas każdej uroczystości żałobnej zobaczą Państwo namiot pogrzebowy, katafalk, znicz, dywan oraz płatki róż, pomagające w delikatnym wyrażeniu uczuć względem Zmarłego. Unikamy także zaistnienia wszelkich nieprzewidzianych zdarzeń w trakcie ceremonii pogrzebowej. Zapewniamy, że nasi pracownicy, elegancko ubrani, na cmentarzu zawsze wpuszczają trumnę do grobu powoli i z godnością. Przed rozpoczęciem ceremonii jej uczestnicy są przez nas obdarowywanie obrazkami z modlitwą za Zmarłego.

Jeśli spodziewają się Państwo dużej ilości uczestników pogrzebu – proponujemy usługę przewozu gości żałobnych busami lub autokarami. Jeśli mają Państwo takie życzenie pomagamy również w organizacji stypy.

W naszym zakładzie pogrzebowym w Krakowie wszystkie koszty pogrzebu obliczamy przed pogrzebem, i najczęściej rozliczamy je bezgotówkowo. Jeśli między kosztami pogrzebu a kwotą zasiłku pogrzebowego zaistnieje różnica na korzyść Rodziny Zmarłego, wypłacamy ją niezwłocznie.